Smileo 3D Hammaste Valgendamise Ribad | Review AD

Tooted siin blogipostituses on mulle saadetud Smileo poolt testimiseks.

Inimese naeratus on esimene asi, mida ma kellegagi kohtudes tähele panen. Mida vanemaks ma saan, seda olulisem mulle hammaste hooldus ja välimus on. Ma olen mõelnud ka Invisalignile (nähtamatu alternatiiv breketitele) ja tahan kindlasti hambad enne professionalselt ära valgendada.

Olen varem proovinud loendamatul hulgal poest ostetud hammaste valgendamise tooteid, kuid kui ma olen täiesti aus, on mul nendega alati probleeme olnud – jube raske kasutada, panevad hambad valutama või nad lihtsalt ei toimi.

Olles lugenud uskumatuid arvustusi teistelt, kes olid Smileo tooteid proovinud, olin positiivselt üllatunud! Smileo on nüüd üks juhtivaid hambavalgendusega tegelevaid ettevõtteid maailmas, nii et kui kellegi tooted tegelikult ka töötavad, on need kindlasti Smileo tooted.

Esiteks proovin ära siin postituses Smileo 3D hammaste valgendamise ribad ning järgmises postituses proovin ära ka Smileo hammaste valgendamise komplekti (mis näeb super äge välja), et anda teile parem ülevaade Smileo toodetest.

Olen alati arvanud, et hammaste valgendamine ei ole hammastele hea, eriti hambaemailile. Kuna mul on väga tundlikud hambad, siis olen üritanud hoiduda uute valgendusvahendite proovimisest. Smileo tooted on aga 100% ohutud ja ei põhjusta mingit valu ega hammaste tundlikkust, kuna need on valmistatud looduslikest koostisosadest, nii et õnneks ei pea ma selle pärast muretsema.

Mis teeb mind väga õnnelikuks on see, et Smileo tooted on kõik vegan ja cruelty free, mis tähendab et nende tooteid pole testitud loomade peal. Superluks!

Smileo 3D hammaste valgendendamise ribad on ühed kõige populaarsemad ja hästi arvustatud tooted hammaste valgendamiseks. Neid ribasid on äärmiselt lihtne ja kiire kasutada, mis on minu jaoks väga tähtis. Asetad valgendamise ribad hammastele, lased neil 30 minutit mõjuda ja ongi aeg ribad välja võtta. Pärast loputad suud ja näedki juba tulemusi. Easy breezy!

Ühes karbis saad 14 pakki, mis sisaldavad nii ülemisi kui ka alumisi hammaste valgendamise ribasid. Need on kerged ja väiksed, hõlpsasti kaasaskantavad ning kiiresti peale pandavad ja eemaldatavad.

Mulle meeldib Smileo 3D hammaste valgendamise ribasid meikimise ajal kasutada, sest mul lähebki tavaliselt umbes 30 minutit aega. Kuigi mul on ülitundlikud hambad, pole Smileo ribad mulle absoluutselt mingit valu ega tundlikkust tekitanud, mis on mega super!

Kui alustasin Smileo hammaste valgendamise ribade kasutamisega, siis olid mu hambad umbes toonis 4–5. Mitte super kollased, aga mitte just Hollywoodi-valged ka, nii et kindlasti arenguruumi oli.

Olen teinud 4 protseduuri ja mu hambad on kindlasti juba vähemalt toonis 2, mis on tegelikult ikka päris uskumatu. Olen ise tulemustega väga rahul! Isegi mu poiss-sõber märkas erinevust juba pärast esimest kasutuskorda.

Ei ole mingit valu, tundlikkust, kahjulikke koostisosi ega loomade peal toodete testimist. Lihtsalt täiesti vegan tooted, looduslikud koostisosad ja fantastilised tulemused.

Kui soovid Smileo tooteid ise proovida, külasta nende veebisaiti smileo.ee ja kasuta sooduskoodi ‘helina10 ‘, et saada 10% allahindlust. Kui proovid Smileo tooteid ise, siis anna mulle kindlasti teada, millised sinu tulemused on!

Be kind, be humble.

One thought on “Smileo 3D Hammaste Valgendamise Ribad | Review AD

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s